Rejestracja produktów biobójczych

Współpraca w zakresie wdrożenia produktu biobójczego na rynek obejmuje kompleksowe działania, których podstawą jest ocena składu produktu niezbędna do bezpiecznego stosowania zgodnego z odpowiednimi wymaganiami prawnymi. Sprawdzenie deklarowanej skuteczności wykonywane jest zgodnie z obszarem aplikacji. Po wykonaniu badań i skompletowaniu dokumentacji podejmujemy się rejestracji produktów w systemie krajowym i europejskim.


Rejestracja kosmetyków

Wykonujemy analizę i weryfikację składu recepturowego kosmetyku, która jest pierwszym etapem wprowadzenia produktu na rynek. Dodatkowo zajmujemy się kompleksowo niezbędnymi badaniami mikrobiologicznymi (czystość mikrobiologiczna produktu kosmetycznego, test obciążeniowy), fizykochemicznymi, dermatologicznymi i aplikacyjnymi oraz potwierdzeniem deklarowanego działania, w tym hipoalergii. Pozytywna ocena bezpieczeństwa jest podstawą do rejestracji produktu kosmetycznego.

 

rejestracja produktów biobójczych

Lokalizacja

M&R LAB
Microbiology & Research
Lipnik 2,
63-507 Kobyla Góra
Tel.
    +48 695 560 570
  
E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.